O firmě

Firma působí na trhu od roku 1991. Dlouholetá praxe zkušených pravidelně proškolovaných pracovníků, zaručuje kvalitní profesionální práci. Nedílnou součástí kvalitně provedené práce, je výkonná technika.

Pro provádění všech asanačních prací máme k dispozici 3 dodávkové automobily: Citroen Jumper, Peugeot Boxer a Renault Trafic, které jsou  vybaveny speciální nástavbou, kterou tvoří tisícilitrová nádrž na dezinfekční roztok, výkonné čerpadlo Maruyama a 100m vysokotlaká hadice s výstřikovou koncovkou. Toto technické vybavení nám umožňuje kvalitní provedení dezinfekčních a dezinsekčních prací i v největších objektech.

Naše služby jsou využívané zejména ve veterinární oblasti a zemědělství. Stále více zákazníků přibývá v komunální sféře. Jako jsou: výrobny, pekárny, jatky, prodejny, školy. Dalšími významnými partnery jsou města, obce a společnosti zabývají se údržbou těchto měst a obcí.

25 VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY

V měsíci březnu 2016, jsme pozvali naše současné i bývalé zaměstnance na menší oslavu, která byla ke příležitosti výročí založení firmy. Příjemné posezení při dobré večeři a ještě lepším pitím i s nějakým tím tanečkem. Za těch 25 let bylo na co vzpomínat. Veselých historek bylo ten večer hodně. Myslím, že jsme si to pěkně všichni užili.

Za dosavadní vynikající spolupráci a přijetí pozvání na oslavu všem děkujeme.

Dort           DSC00462