O firmě

Firma působí na trhu od roku 1991. Dlouholetá praxe zkušených pravidelně proškolovaných pracovníků, zaručuje kvalitní profesionální práci. Nedílnou součástí kvalitně provedené práce, je výkonná technika.

Pro provádění všech asanačních prací máme k dispozici 4 dodávkové automobily: 2x Citroen Jumper, Peugeot Boxer a Renault Trafic, které jsou  vybaveny speciální nástavbou, kterou tvoří tisícilitrová nádrž na dezinfekční roztok, výkonné čerpadlo Maruyama a 100m vysokotlaká hadice s výstřikovou koncovkou. Toto technické vybavení nám umožňuje kvalitní provedení dezinfekčních a dezinsekčních prací i v největších objektech.

Naše služby jsou využívané zejména ve veterinární oblasti, zemědělství a v komunální sféře. Jako jsou: výrobny, pekárny, jatky, prodejny, školy. Dalšími významnými partnery jsou města, obce a společnosti zabývají se údržbou těchto měst a obcí.

30 VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY

V měsíci březnu 2021, měla naše firma jubileum. V této covidové době, jsme oslavu pojali pouze v rodinném kruhu. Se zaměstnanci se určitě sejdeme, jakmile se situace uklidní. Těšíme se i na naše bývalé zaměstnance.

20210226_141909 

Každoročně je vystaven platný certifikát členství ve sdružení DDD

 Certifikát 2023